понеделник, септември 28, 2020

таг: автобус

Возачот Македонец ги загрева нашите репрезентативци: „Комитска“ ечи и ќе ечи...

Машката ракометна репрезентација денеска го започнува настапот на Европското првенство во Австрија, а прв ривал е селекцијата на Украина. Во Виена се е подготвено...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

СЕДМЕРЕЦ

СИТЕ