4 Христијан Крстаноски

114
#
4
Име
Христијан Крстаноски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лев бек
Моментално игра за
СТРУГА
Години
22

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СТРУГА51818