12 Христијан Ковачески

63
#
12
Име
Христијан Ковачески
Националност
mkd Македонија
Позиција
голман
Моментално игра за
ОХРИД
Години
18

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ОХРИД0216