10 Филип Николов

144
#
10
Име
Филип Николов
Националност
mkd Македонија
Позиција
десен бек
Моментално игра за
ОХРИД
Години
22

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ОХРИД64116