21 Филип Грубор

48
#
21
Име
Филип Грубор
Националност
srb Србија
Моментално игра за
ОХРИД
Години
23

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ОХРИД51016