10 Фабијан Виде

98
#
10
Име
Фабијан Виде
Националност
ger Германија
Позиција
централен бек
Висина
194
Тежина
93
Моментално игра за
ГЕРМАНИЈА
Години
1

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ГЕРМАНИЈА001