15 Улисес Рибеиро

68
#
15
Име
Улисес Рибеиро
Националност
por Португалија
Позиција
лево крило
Висина
181
Тежина
71
Моментално игра за
МЕТАЛУРГ
Години
31

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022МЕТАЛУРГ03414