23 Тoше Ончев

203
#
23
Име
Тoше Ончев
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек
Моментално игра за
РАБОТНИЧКИ
Години
0

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАБОТНИЧКИ1113214

СУПЕРЛИГА Б

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАБОТНИЧКИ7729