96 Стефан Трпчевски

98
#
96
Име
Стефан Трпчевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
десен бек
Моментално игра за
ТИКВЕШ 2014
Години
26

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ТИКВЕШ 2014115920