23 Стефан Талевски

121
#
23
Име
Стефан Талевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек, лево крило
Моментално игра за
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
1

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 211414