92 Стефан Милков

45
#
92
Име
Стефан Милков
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
ТИКВЕШ 2014
Години
17

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ТИКВЕШ 2014000