30 Рафал Пжибилски

29
#
30
Име
Рафал Пжибилски
Националност
pol Полска
Позиција
десен бек
Висина
200
Тежина
119
Моментално игра за
ПОЛСКА
Години
1

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПОЛСКА102