96 Михал Мартин Конечни

16
#
96
Име
Михал Мартин Конечни
Националност
svkСловачка
Позиција
голман
Висина
193
Тежина
93
Моментално игра за
СЛОВАЧКА
Претходни Екипи
ТАТАБАЊА
Години
26

ЛИГА ЕВРОПА D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ТАТАБАЊА000