18 Мелвин Бекман

8
#
18
Име
Мелвин Бекман
Националност
pol Полска
Позиција
лев бек
Висина
198
Тежина
123
Моментално игра за
ПОЛСКА
Години
21

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПОЛСКА003