23 Кристијан Ристов

110
#
23
Име
Кристијан Ристов
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Висина
180
Тежина
72
Моментално игра за
РАДОВИШ
Години
23

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022РАДОВИШ13016