10 Кевин Њокас

131
#
10
Име
Кевин Њокас
Националност
fraФранција
Позиција
десен бек
Висина
188
Тежина
88
Моментално игра за
ВАРДАР 1961
Години
37

ЛИГА НА ШАМПИОНИ А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 196194013