17 Иво Стеинс

14
#
17
Име
Иво Стеинс
Националност
ned Холандија
Позиција
пивот
Висина
180
Тежина
90
Моментално игра за
ХОЛАНДИЈА
Години
29

EURO22 B

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ХОЛАНДИЈА003