20 Иван Галевски

67
#
20
Име
Иван Галевски
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
Г.А.-КЛ7
Години
0

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021Г.А.-КЛ70010