3 Дејан Лазороски

22
#
3
Име
Дејан Лазороски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Моментално игра за
СТРУГА
Години
1

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА002