11 Владимир Трајкоски

193
#
11
Име
Владимир Трајкоски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лев бек
Висина
186
Тежина
83
Моментално игра за
ПРИЛЕП
Години
20

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПРИЛЕП0239