1 Барт Равенсберген

11
#
1
Име
Барт Равенсберген
Националност
ned Холандија
Позиција
голман
Висина
190
Тежина
92
Моментално игра за
ХОЛАНДИЈА
Години
29

EURO22 B

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ХОЛАНДИЈА003