11 Аце Спасов

60
#
11
Име
Аце Спасов
Националност
mkd Македонија
Позиција
лев бек
Висина
195
Тежина
99
Моментално игра за
РАДОВИШ
Години
26

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022РАДОВИШ0112