25 Антонио Арија

29
#
25
Име
Антонио Арија
Националност
por Португалија
Позиција
десно крило
Висина
190
Тежина
91
Моментално игра за
ПОРТУГАЛИЈА, ПОРТО
Години
32

EURO22 B

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПОРТУГАЛИЈА0143