2 Александер Херман

12
#
2
Име
Александер Херман
Националност
aut Австрија
Позиција
лев бек
Висина
192
Тежина
94
Моментално игра за
АВСТРИЈА
Години
31

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022АВСТРИЈА253