4 Александар Петковски

354
#
4
Име
Александар Петковски
Националност
mkd Македонија
Позиција
десен бек
Моментално игра за
МЕТАЛУРГ
Години
17

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022МЕТАЛУРГ56116