16 Александар Коцев

15
#
16
Име
Александар Коцев
Националност
mkd Македонија
Позиција
голман
Моментално игра за
АСТРАИОН
Години
18

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021АСТРАИОН003

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021АСТРАИОН008