4 Хрватска Бахреин

33
43 - 32
Конечен резултат

Место

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА АРЕНА БУДИМПЕШТА

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ХРВАТСКА43Победа
БАХРЕИН32Пораз

ХРВАТСКА

Позиција Исклучување Голови
 00

БАХРЕИН

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

43 - 3215:56
ХРВАТСКА
    БАХРЕИН