3 САД Бахреин

15
27 - 32
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
САД27Пораз
БАХРЕИН32Победа

САД

Позиција Исклучување Голови
 00

БАХРЕИН

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

27 - 3208:17
САД
    БАХРЕИН