3 Катар Норвешка

11
17 - 30
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
КАТАР17Пораз
НОРВЕШКА30Победа

КАТАР

Позиција Исклучување Голови
 00

НОРВЕШКА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

17 - 3017:18
КАТАР
    НОРВЕШКА