2 Шведска Унгарија

24
37 - 28
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ШВЕДСКА37Победа
УНГАРИЈА28Пораз

ШВЕДСКА

Позиција Исклучување Голови
 00

УНГАРИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

37 - 2818:43
ШВЕДСКА
    УНГАРИЈА