1 Франција Шпанија

13
28 - 26
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ФРАНЦИЈА28Победа
ШПАНИЈА26Пораз

ФРАНЦИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

ШПАНИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

28 - 2621:45
ФРАНЦИЈА
    ШПАНИЈА