Х Белгија Бахреин

37
28 - 30
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
БЕЛГИЈА28Пораз
БАХРЕИН30Победа

БЕЛГИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

БАХРЕИН

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

28 - 3018:00
БЕЛГИЈА
    БАХРЕИН