ШПАНИЈА vs НОРВЕШКА

30
31 - 26
Конечен резултат

Резултати

Екипа1-во полувреме2-ро полувремеРезултат
ШПАНИЈА2131Победа
НОРВЕШКА1526Пораз

ШПАНИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

НОРВЕШКА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
3
3
Голови
31
26

Officials

Судии:
НАЧЕВСКИ ЃОРЃИ
НИКОЛОВ СЛАВЕ

KO KO FT