Б Алжир Германија

20
21 - 37
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
АЛЖИР21Пораз
ГЕРМАНИЈА37Победа

АЛЖИР

Позиција Исклучување Голови
 00

ГЕРМАНИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

21 - 3718:00
АЛЖИР
    ГЕРМАНИЈА