таг: сара митова

Петковска и Митова го носат Сондерјиске кон плеј-оф

Интернационалките од Македонија, Драгана Петковска и Сара Митова со одличните настапи во дресот на Сондерјиске придонесуваат тимот да се најде на чекор од плеј-оф...

Среќен роденден Сара, Андон…

На листата на славеници на роденден денеска се наоѓаат поранешна репрезентативка на Македонија и тренер кој беше дел од стручниот штаб на Македонија на...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ