таг: рк сен рафаел

Лазаров и Нант со пресврт победа кај Сен Рафаел

Тимот на Нант, каде што настапува македонскиот капитен Кире Лазаров, ја продолжи низата без пораз во францускиот шампионат. Сен Рафаел го диктираше темпото во првото...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ