таг: рк лимож

Нов случај на коронавирус – позитивен уште еден ракометар!

По двајцата ракометари на шпанскиот второлигаш Малага, има нов случај на позитивен ракометар на коронавирусот. Станува збор за член на францускиот второлигаш Лимож, чиј идентитет...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ