18 Јулијан Кестер

14
#
18
Име
Јулијан Кестер
Националност
ger Германија
Позиција
централен бек
Висина
200
Тежина
83
Моментално игра за
ГЕРМАНИЈА
Години
22

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ГЕРМАНИЈА063