10 Христијан Митревски

113
#
10
Име
Христијан Митревски
Националност
mkd Македонија
Позиција
десен бек
Моментално игра за
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
1

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2147