55 Стефан Атанасовски

179
#
55
Име
Стефан Атанасовски
Националност
mkd Македонија
Позиција
пивот
Висина
207
Тежина
113
Моментално игра за
ВАРДАР 1961
Претходни Екипи
РАБОТНИЧКИ
Години
22

ЛИГА НА ШАМПИОНИ А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 1961001

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 1961122920

СУПЕРЛИГА Б

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАБОТНИЧКИ183912