33 Петар Атанасијевиќ

366
#
33
Име
Петар Атанасијевиќ
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Моментално игра за
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
2

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2114822