1 Никола Матовиќ

45
#
1
Име
Никола Матовиќ
Националност
mneЦрна Гора
Позиција
голман
Висина
191
Тежина
103
Моментално игра за
ЦРНА ГОРА, СТРУГА
Години
26

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СТРУГА0015

EURO22 A

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ЦРНА ГОРА003