5 Лео Дамчевски

58
#
5
Име
Лео Дамчевски
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
ПРИЛЕП
Години
18

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПРИЛЕП4921