20 Кевин Мелер

54
#
20
Име
Кевин Мелер
Националност
den Данска
Позиција
голман
Висина
103
Тежина
100
Моментално игра за
ДАНСКА
Години
32

ГРУПА Д

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ДАНСКА002

СВЕТСКО ПРВЕНСТВО 2021 Египет

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ДАНСКА016