3 Ивар Страваст

13
#
3
Име
Ивар Страваст
Националност
ned Холандија
Позиција
централен бек
Висина
191
Тежина
95
Моментално игра за
ХОЛАНДИЈА
Години
25

EURO22 B

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ХОЛАНДИЈА213