22 Иван Димитровски

120
#
22
Име
Иван Димитровски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Моментално игра за
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
1

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2669