31 Виктор Крстевски

30
#
31
Име
Виктор Крстевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Моментално игра за
РАБОТНИЧКИ
Години
0

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАБОТНИЧКИ91813