3 Холандија Германија

17
26 - 33
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ХОЛАНДИЈА26Пораз
ГЕРМАНИЈА33Победа

ХОЛАНДИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

ГЕРМАНИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00
Исклучување
0
0
Голови
0
0

Live

26 - 3317:19
ХОЛАНДИЈА
    ГЕРМАНИЈА