2 Шведска Португалија

7
32 - 30
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ШВЕДСКА32Победа
ПОРТУГАЛИЈА30Пораз

ШВЕДСКА

Позиција Исклучување Голови
 00

ПОРТУГАЛИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

32 - 3016:27
ШВЕДСКА
    ПОРТУГАЛИЈА