Х Тунис Данска

17
21 - 34
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
ТУНИС21Пораз
ДАНСКА34Победа

ТУНИС

Позиција Исклучување Голови
 00

ДАНСКА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

21 - 3420:30
ТУНИС
    ДАНСКА